KURUMSAL

NAR BRODE


Nar Brode Sanayi ve Ticaret A.Ş 2014 yılı Ekim ayında Bursa ‘da kuruldu. Fabrikamız 2014 yılında kurulmuş olmasına rağmen kurucusu olan Ahmet MERCAN, ev tekstili toptancılığı alanında 40 yıllık köklü bir geçmişe sahip. Toptan ticaretteki 40 yıllık birikimimiz 2014 yılından itibaren Nar Brode ile birlikte üretime de aktarılmış oldu.

Nar Brode, kurulduğu günden itibaren köklerinden almış olduğu yenilikçi iş anlayışı, katma değerli ürün üretimi ile brode ürün grubuna farklı bir yorum getirdi. Pazar talepleri doğrultusunda 25 metrelik tek kasnak brode makinesi parkuruna sahip olan firmamız, özellikli ve katma değerli ürün geliştirebilmek için çeşitli zemin ve iplik türlerinde üretim yapmaktadır. Bunun için gerekli olan yenilikçi yatırımları sürekli olarak takip etmektedir. Makinelerimize kord aparatı gibi katma değerli ürün üretmek için gerekli olan donanımları ilave ederek ayrıcalıklı üretim yapıp pazarın gelişimine katkı sağlıyoruz.

Köklü ticari geçmişimiz sayesinde iç ve dış pazarda birçok müşterimiz bulunmakta olup, yurt dışı fuarlar vasıtası ile dış pazara daha çabuk ve direkt ulaşmayı hedefliyoruz. Firma olarak AR-GE konusunda kendimizi geliştiriyoruz. Bu alanda her yıl bütçemizi genişletiyoruz. Orta vadeli hedeflerimiz arasında yurt dışındaki müşteri yelpazemizi geliştirmek ve çeşitlendirmek var. Bunun da yolunun AR-GE ‘den geçtiğini biliyoruz.

Nar Brode 2019 yılı yatırım programı çerçevesinde üretimde kapalı alan kapasitesini 10.000 metrekareye yıllık üretim kapasitesini ise 5.000.000 metre tüle çıkarmayı hedeflemektedir.